سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024
وزیر پیشین کشور گفت: دولت بجای اینکه به حل مشکلات مردم بپردازد، وارد حواشی شده که برایش آورده ای ندارد و با رفتار های جانبدارانه ای، بیش از پیش خود را در انظار عامه مردم مورد سوال قرار می دهد.

صادق محصولی وزیر پیشین کشور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، پیرو دخالت آشکار دولت در روند انتخابات به نفع دو کاندیدای خاص و تلاش برای تداوم «دولت سوم روحانی» که اخیراً نیر اقدام به صدور بیانیه های جابندارانه کرده است، گفت: رفتار های جانبدارانه و مخرب دولت در راستای عملکردی است که در طول 8 سال اخیر در کشور داشته اند.

وی افزود: دولت بجای اینکه به حل مشکلات مردم بپردازد، وارد حواشی شده که برایش آورده ای ندارد و با چنین رفتار های جانبدارانه ای، بیش از پیش خود را در انظار عامه مردم مورد سوال قرار می دهد وقتی درباره گردهمایی مردمی اخیر در اهواز بیانیه صادر می کنند و آن را به بیماری کرونا ارتباط می دهند علیرغم اینکه این برنامه مجوز داشته است، می خواهند برای مردم تشکیک ایجاد کنند و ذهن مردم را از واقعیت ها به سوی این موارد حاشیه ای بکشانند.

وزیر پیشین کشور عنوان کرد: اینکه مطرح می کنند، برای گردهمایی اهواز مردم را با اتوبوس از شهرستان های دیگر آورده بودند، نشان از بغض آن ها در این قضیه دارد این موضوع چه ربطی به مجوز داشتن یا نداشتن این گردهمایی دارد؟ آیا تجمعاتی که در مراکز استان ها انجام می شود، مشکل قانونی دارد؟

محصولی تاکید کرد: مطرح کردن چنین مواردی برای تخریب صورت می گیرد و در مسیر همان اقداماتی است که دولت در 8 سال گذشته داشته است. مسلما چنین برخورد هایی جواب که نمی دهد بلکه نتیجه عکس هم می دهد.

وی با بیان اینکه دولت بایستی در جریان اجرای فرآیند های انتخاباتی باید بی طرفی کامل داشته باشد، خاطرنشان کرد: اینکه وارد موضوعاتی شود که بوی طرفداری از یک یا 2 نامزد و یا مخالفت با چند نامزد که مخالف آنهاست، داشته باشد، خلاف قانون است.

انتهای پیام/



نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان