شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023
سخنگوی دولت روحانی در نامه ای رسمی به استانداران کشور دستور انتقاد از سیدابراهیم رئیسی را صادر کرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دولت در برنامه ای با عنوان «تبیینی از مهمترین مسائل مطرح شده در خصوص عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم» خطاب به اعضای هیات دولت و استانداران خواستار انتقاد به مواضع آیت الله رئیسی شده است.

در پیگیری خبرنگار خبرگزاری فارس، نشان می دهد در صفحه ۲۹ این دستورالعمل آمده است که نسبت به مسائل مطروحه در مورد فضای مجازی با نسبت دادن مسائل غلطی به آیت الله رئیسی، خواستار انتقاد مقامات دولتی از رئیس قوه قضائیه شده اند.

 

 

در این برنامه که به امضای علی ربیعی رسیده، آمده است که « نگاهی بر عملکرد ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه در حوزه فیلترینگ خالی از لطف نیست. عملکردی که در نتیجه آن فیلترینگ تشدید شده و مدام اخباری مبنی بر تلاش برای اعمال گسترده فیلترینگ منتشر می شد . فیلترینگ تلگرام در تاریخ دهم اردیبهشت سال ٩٧ در دوران حضور ابراهیم رئیسی در راس دستگاه قضا به دستور بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای کارکنان دولت صور ت گرفت.»

 

 

این دستور ربیعی در حالی است که رئیسی در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۷ به ریاست دستگاه قضا منصوب شده است. یعنی تهیه کنندگان این برنامه یادشان رفته فیلتر تلگرام در دوران اقای آملی لاریجانی صورت گرفته و اتفاقا بازپرس بیژن قاسم زاده که در این متن نامش ذکر شده، در دوران آیت الله رییسی بازداشت و هم اکنون در حال طی محکومیت در زندان است.

پیگیری خبرگزاری فارس برای دریافت پاسخی به این اقدامات از سوی علی ربیعی سخنگوی دولت تا لحظه انتشار این خبر بی نتیجه بوده است.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان