پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی تنها راه علاج کشور از مشکلات موجود است که دولت آینده باید این مهم را دستور کار قرار دهد.

به گزارش آفتاب ایلام،حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی روز سه شنبه در مزار شهدای گمنام شهرستان ایوان اظهار داشت: با وجود خدمات عظیم نظام اما مشکلات بازهم زیاد است که با توجه به تاکیدات امام( ره) و مقام معظم رهبری  باید عدالت اجتماعی همواره در دستور کار و خدمات دهی به کلیه مناطق کشور بصورت برابر باشد.

وی افزود: بسیاری از ظرفیت های کشور مورد غفلت قرار گرفته است که اگر به آنان توجه شود، می تواند بسیاری از مشکلات کشور نظیر تورم، اشتعال و گرانی حل شود. 

امام جمعه ایلام تاکید کرد: مردم در انتخابات پیش رو باید به کسی رای بدهند که اخلاق مداری و نگاه جهادی ویژگی او باشد و در راستای تحقق خواسته های مردم گام بردارد.

کریمی تبار در ادامه خواستار اتکا به ظرفیت جوانان استان شد و گفت: این جوانان در همه عرصه ها و مقاطع مهم از جمله دفاع مقدس شجاعت و توانایی خود را اثبات کردند.

وی آخرین حربه و ترفند دشنمان اسلام را در مقطع فعلی تحریم و جنگ تبلیغاتی ذکر کرد و یادآور شد: خودکفایی در تولید بنزین و صادر کردن آن به کشور ونزوئلا ، اقتدار ایرانیان را به جهان نشان داد و موجب شکسته شدن تحریم ها شد.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: نمونه پیشرفت فناوری و خودکفایی ایران در امور نظامی، سرنگونی یک فروند پهباد کاملا پیشرفته جاسوسی آمریکا بود که پس از این اتفاق به جبهه استکبار نشان دادیم که هیچ کشوری جرات تهاجم به کشور را نخواهد داشت.

حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه بر رفع مشکلات و مسایل مردم ایوان توسط دستگاه های مرتبط با هر حوزه در شهرستان تاکید کرد و گفت: این شهرستان دارای جوانان با استعداد و ظرفیت های عظیم کشاورزی است که باید از این ظرفیت ها بخوبی استفاده شود.

امام جمعه ایلام گفت: مردم این شهرستان در مقطعی که شیوع کرونا افزایش پیدا کرده بود، بیشترین همکاری را با ستاد کرونا داشته و کمک های مومنانه زیادی به محرومان پرداخت کردند که جای قدردانی دارد.

وی در ادامه به ۷۶ ثبت اختراع توسط جوان دره شهری اشاره کرد و گفت: این جوان با کمترین امکانات توانست این موفقیت بزرگ را برای استان و کشور کسب کند که امیدواریم این موفقیت به کل استان تسری پیدا کند.

ادای احترام به مقام شهدای گمنام ، شرکت در نشست شورای اداری و دیدار مردمی از جمله برنامه های امام جمعه از سفر به ایوان بود.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان