یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرداول، شور انتخاباتی را یکی از مهمترین اهداف برگزار کنندگان انتخابات عنوان کرد و گفت: در این ارتباط رسانه ها نقش بسیار مهمی در نشاط انتخاباتی بر عهده دارند.

به گزارش آفتاب ایلام؛ پرویز بیگی گفت: رسانه‌ها متولی اجرای بخش مهمی از فعالیت‌ها و کار‌های فرهنگی در جامعه هستند و از فضای مجازی بعنوان یک فرصت و ظرفیت مناسب با همراهی و همدلی خبرنگارن می‌توان در زمینه مشارکت حداکثری و ایجاد فضای شور و نشاط انتخاباتی و امید و بالندگی در جامعه در چارچوب قانون بهره گرفت و در حال حاضر فضای مجازی نه یک تهدید بلکه یک فرصت است.

وی افزود: دشمنان با دروغ و شایعه پراکنی دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم و کم رنگ کردن مشارکت آن‌ها در سرنوشت شان هستند و در این جا نقش و اهمیت رسانه‌ها و فعالین مجازی پررنگ و مهم است و با فرهنگ سازی و روشنگری مردم را به نقش آفرینی در تعیین سرنوشت و آینده خود و جامعه ترغیب و تشویق کنند، زیرا مردم به رسانه‌ها و فضای مجازی اعتماد دارند و از شما اصحاب مطبوعات و فضای مجازی می‌خواهیم نقش و جایگاه خود را در این عرصه مهم نشان دهید.

دادستان چرداول تاکید کرد: انقلاب اسلامی بر اساس فطرت پاک الهی، اسلامی و انسانی بنا شده است و تعالی آرمان‌های انقلاب مستلزم همدلی، وحدت، علاقه و دلبستگی مردم به انقلاب است و علیرغم تلاش‌های شبانه روزی دشمنان خوشبختانه پیوند مردم با انقلاب ناگسستنی است.

وی اظهار کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواست و اراده همگان است و اخلاق بر همه چیز مقدم است و رسانه و مطبوعات در انعکاس واقعیات و خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی برای مردم اخلاق و عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهنذ و در کنار آن نارسایی‌ها و مشکلات را نیز منتشر تا مسئولین در راستای رفع آن‌ها گام بردارند.

 نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان