پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  
مدیر امور آبفای شهرستان ایوان گفت: با تجهیز و راه اندازی ایستگاه  پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوان، اهالی 3 روستا (روستاهای باباگیر،صداقت و میوانه) با تعداد ۱۰۰ خانوار  از نعمت آب سالم و ...

آیت کیانی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در راستای ارایه خدمات پایدار و تامین آب شرب مورد نیاز مشترکان و ضرورت رفع به موقع معایب تاسیسات و تجهیزات، اکیپ اجرایی امور آبفا شهرستان با حمایت و پشتیبانی ستاد استان، نسبت به رفع مشکل ایستگاه پمپاژ آب، مجتمع باباگیر چهل زرعی، که به علت نوسانات جریان برق در الکتروپمپ شناور ایستگاه های فوق رخ داده بود، با تغییر روش پمپاژ در ایستگاه و عملیات حفر چاهک و نصب و راه اندازی الکترو پمپ شناور، طی دو روز با هزینه ۱۱۰ میلیون تومان اقدام کرد.

وی افزود: با راه اندازی این ایستگاه پمپاژ، اهالی 3 روستا (روستاهای باباگیر ؛ صداقت و میوانه) با تعداد ۱۰۰ خانوار  از آب سالم و پایدار برخوردار شدند.

مدیر  امور شرکت آب و فاضلاب شهرستان ایوانغرب در پایان و با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب توسط مشترکان گفت: موثرترین راه مدیریت مصرف آب، صرفه جویی توسط مشترکان است و از مردم می خواهیم با استفاده صحیح و پرهیز از مصارف غیر ضروری ما را در گذر از فصل گرم سال یاری کنند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان