پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی به ارزش ۱۲ میلیارد در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ سردار "دلاور القاصی مهر" اظهار داشت: در پی وصول یک فقره مرجوعه با دستور مرجع قضایی از طریق نماینده حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان، مبنی بر اینکه شخصی اقدام به تصرف و ساخت و ساز در اراضی ملی تحت تملک این اداره در حاشیه شهر ایوان کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در پی تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی مشخص شداین فرد نسبت به تصرف و ساخت و سازغیر قانونی ۴۰۰ متر از اراضی ملی اقدام کرده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران پلیس با همکاری یگان حفاظت مسکن و شهرسازی نسبت به رفع تصرف این زمین اقدام کردند یادآور شد: ارزش ریالی این توسط کارشناسان ۱۲ میلیارد ریال برآورد شده است .

سردار القاصی مهر خاطر نشان کرد: در این راستا فرد متصرف دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

وی با تاکید بر اینکه پلیس در راستای حفظ منافع مردم و امنیت پایدار اقتصادی هیچ گونه مماشاتی با افراد سودجو و فرصت طلب که قصد لطمه زدن به اراضی ملی را داشته باشند ندارد، از شهروندان خواست هر گونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس امنیت اقتصادی گزارش دهند.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان