پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  
ایلام - ایرنا - وزیر اسبق علوم، تحقیقات و فناوری مهم ترین شاخصه سید ابراهیم رئیسی را در میان سایر نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داشتن کارنامه و برنامه روشن و موفق عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، محمدمهدی زاهدی روز سه شنبه در جمع هواداران سید ابراهیم رئیسی در شهر ایلام اظهار داشت: صداقت، راستگویی و شفافیت از مهم ترین ویژگی های رئیسی است که باعث شده است جامعه به وی اقبال نشان دهد.

وی افزود: عملکرد سید ابراهیم رئیسی در طول سالیان خدمت در دستگاه قضایی وی را شخصیتی ممتاز و عملگرا اثبات کرده که توانسته است در هر مسوولیتی منشا اثر مثبت باشد.

زاهدی با تمجید از نقش مردم ایلام در حراست از مرزهای ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس، تاکید کرد: بدون شک ایلامیان شایسته امکانات بیشتری برای تبدیل شدن از استانی محروم به استانی برخوردار هستند.

وی با اشاره به دیدار خود با نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل پروژه های نفت و گاز، اتمام طرح سامانه گرمسیری، بهبود راه های مواصلاتی و توجه به اجرای برنامه های اشتغال زایی از مهم ترین نیازهای استان ایلام است که باید در دولت آینده پیگیری شود.

به گزارش ایرنا، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

ایلام بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۵ دارای ۱۱ شهرستان و ۲۷ شهر است که ۵۸۰ هزار و ۱۵۸ نفر جمعیت دارد و ۳۱ امین استان پرجمعیت کشور محسوب می شود.

واجدان شرایط رای در استان ایلام بیش از ۴۴۰ هزار و ۵۶۵ نفر هستند.نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان