شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023

به گزارش آفتاب ایلام، سعید کریمیان فرماندار شهرستان چرداول پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۶ خرداد ماه در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان که با حضور کریمی تبار نمایندگی ولی فقیه در استان برگزارشد گفت: شهرستان چرداول با جمعیتی بالغ بر ۴۵ هزار نفر دارای ۴ شهر و‌۸۲ روستا می باشد که از این تعداد جمعیت ۳۱ هزار نفر واجد شرایط شعب اخذ رای می باشند.

کریمیان اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستای ۲۸ خرداد ماه در این شهرستان اندیشیده شده و ۸۵ شعبه اخذ رای تدارک شده که از این تعداد ۸۱ صندوق ثابت و ۴صندوق سیار است.

فرماندار چرداول با توجه به حساسیت انتخابات ۲۸ خرداد ماه گفت: مردم شهرستان با حضور حداکثری در پای صندوق های رای برگ زرین دیگری در پرونده خود بیافرینند.

وی یادآور شد: احداث سد چناره در ردیف بودجه ۵ میلیارد تومانی قرار گرفته گرفته، اقدامات لازم و طرح توجیهی انجام شده که با احداث بخش عمده ی از بیکاری رفع می شود.

فرماندار شهرستان چرداول تصریح کرد: به سبب خشکسالی خسارت بسیاری به کشاورزان و عشایر این شهرستان وارد شده که می طلبد با تخصیص تسهیلات کم بهره و تهیه علوفه میزانی از خسارت وارد شده به این افراد جبران شود.

کریمیان تاکید کرد: با وجود کمبود بودجه هماهنگی های خاصی جهت ارائه خدمات بین شورای اداری و تامین و دستکاه های اجرایی وجود دارد و در راستای ارائه خدمت به مردم کوتاهی نشده است..

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان