پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  
ایلام- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن امنیت ملی و اقتدار ایران در همه عرصه های مختلف است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار روز چهارشنبه در اجتماع مردم شهرستان چرداول در مسجد جامع شهر سرابله افزود: انقلاب اسلامی نظامی را پایه گذاری کرد که آمال و آرزوی انبیا الهی و ائمه اطهار یعنی تشکیل حکومت صالحان باشد.

وی افزود: آثار و نشانه های حکومت الهی در جهان در حرکت است و به دلیل پیشرفت های متعدد رهبری معظم انقلاب اسلامی علیرغم مشکلات اقتصادی به آینده انقلاب خیلی خوش بین هستند.

امام جمعه ایلام ادامه داد: مشکلاتی در کشور وجود دارد و وعده هایی توسط مسوولان عملی نشده است ولی علیرغم این شرایط انقلاب اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و چه کسی پیش بینی می کرد پیشرفته ترین پهباد آمریکا توسط جوانان این کشور سرنگون شود و حتی آمریکا شهامت اعتراض هم نداشته باشد.

کریمی تبار یادآور شد: ایران اسلامی با انتقام خون سردار شهید سلیمانی مدافع اسلام در جبهه مقاومت و زهر چشم به دشمن در پایگاه عین الاسد بدون آنکه آمریکایی ها جرات پاسخ داشته باشند قدرت خود را اثبات کرد و همین موضوع نشانه هایی از خوش بینی رهبری معظم انقلاب به پیشرفت ها و اقتدار ایران است. 

وی اضافه کرد: در مقطعی از زمان هستیم که می خواهیم ایران و ایلام را بیش از گذشته معرفی کنیم ، بدون شک در این مسیر امدادهای غیبی نیز همراه مردم و مسوولان خواهد بود. 

امام جمعه ایلام اظهار کرد: مشکلات با توجه به توانمندی های کشور، جوانان و نخبگان و استعدادهای درخشان و خدادادی با یک مدیریت جهادی و درست قابل حل است.

حجت الاسلام کریمی تبار تاکید کرد: دشمن با دلارهای نفتی، منافقین، وعده های پوشالی و ایجاد حس ناامیدی قصد ایجاد توطئه در کشور دارد و دشمنان در برابر ایران عاجز مانده اند و بالاترین تلاش دشمنان گرفتن امید از جوانان است و مردم با بصیرت توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی با ذکر این نکته که مشارکت حداقلی مردم در انتخابات توطئه دشمن است، گفت: اگر مشارکت پایین باشد، امنیت ما به خطر می افتد زیرا مشارکت حداکثری ضامن امنیت کشور در عرصه های داخلی و خارجی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام افزود: مردم ایران در ۲۸ خرداد فتوای رهبری یعنی مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را بر زمین نخواهند گذاشت زیرا ما خدا داریم و رهبری فرزانه و مردمانی عزتمند و جوانانی نخبه داریم که این عوامل باعث پیشرفت و اقتدار ایران شده اند.

کریمی تبار مردمداری، ساده زیستی؛ مبارزه با فساد و رفع فقر، داشتن تیم کاری همراه، درد آشنای مردم را از خصایص نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری برشمرد. 

کریمی تبار گفت: طی چندروز مانده تا روز انتخابات ما نفر به نفر و خانه به خانه برای مشارکت حداکثری و تعیین سرنوشت و مقابله با دشمنان و پاسداری خون شهیدان تمام تلاش خود را بکار ببریم.

به گزارش ایرنا، ساخت سد چناره، ایجاد کارخانجات تولیدی و اشتغال زا، احداث مسجد در محله کارمندان شهر سرابله، تسریع در زیرساخت های شهرستان، استقرار روحانی در روستاها، توجه به نخبگان و جوانان، استفاده از حق مناطق جنگی برای کارمندان چرداول و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و محیط زیست از مهم ترین خواسته های مردم در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام بود.نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان