پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

نماینده، ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن امنیت ملی و اقتدار ایران در همه عرصه های مختلف است.

به گزارش آفتاب ایلام؛ حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار گفت: انقلاب اسلامی نظامی را پایه گذاری کرد که آمال و آرزوی انبیا الهی و ائمه اطهار یعنی تشکیل حکومت صالحان باشد.

وی افزود: آثار و نشانه‌های حکومت الهی در جهان در حرکت است و به دلیل پیشرفت‌های متعدد رهبری معظم انقلاب اسلامی علیرغم مشکلات اقتصادی به آینده انقلاب خیلی خوش بین هستند.

امام جمعه ایلام تاکید کرد: مشکلاتی در کشور وجود دارد و وعده‌هایی توسط مسوولان عملی نشده است، ولی علیرغم این شرایط انقلاب اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و چه کسی پیش بینی می‌کرد پیشرفته‌ترین پهباد آمریکا توسط جوانان این کشور سرنگون شود و حتی آمریکا شهامت اعتراض هم نداشته باشد.

کریمی تبار اظهار کرد: ایران اسلامی با انتقام خون سردار شهید سلیمانی مدافع اسلام در جبهه مقاومت و زهر چشم به دشمن در پایگاه عین الاسد بدون آنکه آمریکایی‌ها جرات پاسخ داشته باشند قدرت خود را اثبات کرد و همین موضوع نشانه‌هایی از خوش بینی رهبری معظم انقلاب به پیشرفت‌ها و اقتدار ایران است.

 نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان