یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024

آفتاب ایلام - حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی ‌امروز در اجتماع بزرگ مردم ولایتمدار ایلام  در مصلی امام خمینی (ره) ایلام  که به مناسبت  سالروز حماسه 9 دی برگزار شد اظهار داشت: مهم‌ترین عامل موفقیت نیروهای‌های انقلابی و جریان مومن در برابر فتنه 88  بصیرت  بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: بصیرت مردم ایران موجب آن شد تا فتنه‌گران در فتنه‌گری ناکام مانده و بار دیگر شاهد پیروزی مردم بصیر ایران بر فتنه فتنه‌گران باشیم.

وی مردم ایلام را نه در تعریف بلکه در عمل را از بصیران انقلاب و ولایتمداران به‌نام و همواره در صحنه نام برد و خاطرنشان کرد: بصیرت، ولایتمداری و پایبندی بر عهدی که با ولایت برای حفظ انقلاب اسلامی توسط مردم ولایتمدار و مرزبان ایلام بسته شده ‌زبانزده در کشور و مورد نظر مقام معظم رهبری است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین حضور خود را در جمع مردم ایلام را یک فرصت دانست که بتواند از تلاش‌های مردمان مرزدار ایلام سپاسگزاری کرده و پایبندی آنان به انقلاب و ولایت را شاکر باشد که در این ارتباط اضافه کرد: شما مردم ایلام الگویی شایسته از ولایتمداری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران هستید.

سخنران مراسم 9 دی ایلام در ادامه به مشخصه فتنه‌گران در قرآن اشاره و گفت: ما فرزند قرآن هستیم و کتاب زندگی ما قرآن است و اصولاً مکتب اهل‌بیت به خاطر آن است که به قرآن متصل است و امامان ما مبنا و معیار و شاخص را قرآن دانسته‌اند.

تویسرکانی بیان داشت: مقام معظم رهبری از حوادث 88 به نام فتنه نام‌ برده‌اند یعنی نام‌گذاری حوادث 88 یک نام‌گذاری قرآنی بود. همچنان که نقطه مقابل فتنه از یک کلیدواژه دیگر به نام بصیرت نام بردند. بصیرت در قران 60 بار ذکرشده است.

وی اضافه کرد: فتنه‌گران آبروی نظام را مخدوش ‌و دشمنان را امیدوار کردند و دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیر سؤال بردند عامل اختلاف در میان مردم شدند و حتی برخی خواص دچار سکوت محسوس شدند و در برابر ولایت ایستادند.

وی تصریح کرد: جریان اصلاحات از جریان فتنه جداست و اگر یکی بدانیم نقشه دشمن است و هیچ کدام از آن‌ها جزو سران فتنه نیستند و سران فتنه عامل دشمن هستند. مهم‌ترین عامل موفقیت نیروهای های انقلابی و جریان مو من در برابر فتنه بصیرت است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج ‌اضافه کرد: مردم زیر بار فشارهای تحریم و گرانی از آرمان‌های انقلاب دست نخواهند کشید این دوران کوتاه است و ماندگار نیست ما از سال 98 عبور کنیم با این مشکلات تبدیل به یک ابرقدرت اقتصادی در منطقه خواهیم شد و ملت ایران آینده‌ای روشن و درخشان دارد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان