پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار ایلام در آستانه برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه با صدور بیانیه ای مشترک مردم را به حضور پرشور در انتخابات فراخواندند.

به گزارش آفتاب ایلام، در بیانیه مشترک حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار و محمد نوذری آمده است:
  

مردم شریف و آگاه استان ایلام؛ اکنون در این مقطع تاریخی و حساس که یکی از مهم ترین و سرنوشت سازترین انتخابات ها را در پیش روی خود داریم ضرورت مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

پرواضح است که هر زمان شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای بوده ایم شاهد انتخاباتی پرشورترین و دولتی با پشتوانه ی قوی تر بوده ایم و امروز برای داشتن ایرانی پویا و قدرتمند نیازمند تبلور اراده های مردمی در تعیین سرنوشت خود هستیم که این مهم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای رقم خواهد خورد.

انتخابات مظهر اراده های مردمی در سرنوشت خود و یک فرصت مهم و بی بدیل برای تحقق مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که نبایست به راحتی و به هر بهانه ای آن را از دست داد.

آری انتخابات بعنوان شاخصه مردم سالاری، از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که همواره ملت شریف ایران اسلامی با حضور متعهدانه در صحنه، ضمن بی اثر نمودن تمام نقشه ها و برنامه ریزی های دشمنان  این مرز و بوم، سرنوشت سیاسی کشور عزیزمان را رقم زده اند.

 و تاریخ گواهی می دهد که هر زمان مردم در صحنه بوده اند شاهد توفیقات و دستاوردهای بی بدیل و تاریخی بوده ایم و امروز نیز این حضور پرشکوه می تواند کشور را در دستیابی به اهداف پیش رو موفق و دشمنان این نظام مقدس را در اعمال تحریم های ظالمانه بیش از پیش مایوس و ناامید بسازد.

و اینک با تأسی به وصایای گهربار امام راحل (ره) و در عمل به فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در مشارکت حداکثری در انتخابات شما مردم شریف، عزیز، مومن، انقلابی و فرهیخته استان ایلام را دعوت می نمائیم تا همه با هم با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد آن را به یک جشن ملی از شور و شعور آگاهانه در پای صندوق های رأی تبدیل کنیم و برگ زرین دیگری بر درفش پرشکوه مردم سالاری نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان