شنبه، 05 خرداد 1403| 25 May 2024

توطئه مرد پلید برای زنان تهرانی

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۱۱:۴۹ چاپ کدخبر: 863
آفتاب ایلام - مردی سوار بر خودروی یک زن توطئه‌ای چید تا زنان مسافر را به دام بکشد.
 
به گزارش خراسان، این مرد وقتی طعمه هایش حاضر به جابه جایی طلاهایشان با شمش‌های تقلبی نمی‌شدند، با تهدید چاقو طلا‌های زنان را در شرق تهران سرقت می‌کرد. ۱۱ مهر امسال زن جوانی خود را به کلانتری ۱۰۶ نامجو رساند و پرده از سرقت خشن راننده مسافرکشی برداشت.

خیلی زود با دستور قضایی تیمی از پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران وارد عمل شدند.

در این مرحله زن جوان به کارآگاهان گفت: ساعت ۱۴ دهم مهر برای رفتن به خانه خواهرم، سوار یک پژو ۴۰۵ نقره‌ای شدم. راننده که مردی ۵۰ ساله بود در مسیر به من چند شمش طلا نشان داد و گفت که قصد معاوضه شمش‌ها را با طلا‌های همراهم دارد و به من پیشنهاد داد اگر موافقم طلاهایم را به او بدهم و در عوض یک عدد از شمش‌ها را بگیرم. من که به رفتار او مشکوک شده بودم از این کار امتناع کردم.

وی افزود: در ادامه مسیر به یک مکان خلوت رسیدیم و راننده خودرو را نگه داشت و رو به من کرد و با پرخاش و تهدید چاقو گفت که طلاهایم را به او بدهم، من هم برای حفظ جانم این کار را کردم و طلاهایم را به ارزش حدود ۱۰ میلیون تومان به او دادم. سپس با پیاده کردن من از خودرو با سرعت متواری شد و من موفق شدم شماره پلاک خودرو را یادداشت کنم.

کارآگاهان در گام اول تحقیقات موفق به شناسایی زنی شدند که صاحب خودروی پژو ۴۰۵ است و با دستور دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۵ وی تحت تحقیق قرار گرفت. این زن ادعا کرد خودرویش را در اختیار یکی از بستگانش به نام علیرضا ۵۰ ساله قرار داده است تا برایش بفروشد.

درحالی که فاش شده بود علیرضا بار‌ها زندانی شده است، هنگامی که وی در حال خروج از خانه‌اش بود دستگیر شد و در بازجویی‌ها با اعتراف به سرقت طلا‌های زن مسافر به پنج سرقت سریالی دیگر در محدوده شرق تهران و محله نظام آباد اعتراف کرد.
 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان