سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
رییس کمیته اطلاع رسانی انتخابات ایلام گفت: بیش از ۷۰ نفر خبرنگار و عکاس سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا های شهر و روستا در استان را پوشش خبری می دهند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ علی نیکوکار اظهار داشت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های شهر و روستا امروز ۲۸ خرداد توسط بیش از ۷۰ خبرنگار و عکاس در این استان پوشش خبری و تصویری داده می‌شود.

وی افزود: ۲۴ نفر از این تعداد در مرکز استان مستقرند و تعدادی نیز در شهرستان‌های تابعه مشغول تهیه گزارش و اخبار هستند و بیشتر اعضای رسانه هم از طریق شبکه‌های اجتماعی اخبار را منتشر می‌کنند.

نیکوکار با اشاره به صدور کارت تردد برای تعدادی از خبرنگاران صدا و سیما، خبرگزاری‌های رسمی، برخی از سایت‌ها و پایگاه‌های خبری معتبر  تاکید کرد: از فرمانداران و بخشداران خواسته شده است که با اصحاب رسانه همکاری‌های لازم را داشته باشند و در راستای پوشش خبری شرایط لازم را برای خبرنگاران فراهم آورند.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره همه‌پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از صبح امروز آغاز شده است.

۴۵۹ هزار و ۵۷۳ در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات پیش رو هستند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مرد هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان