یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
دادستان ایلام گفت: تمامی فعالیت ها و وقایع در زمینه انتخابات در سراسر استان مورد رصد قرار می گیرد و با متخلفان با جدیت برخورد می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ افشار خسروی زاد با حضور در شعبه ۳۷ واقع در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر ایلام پس از انداختن رای خود به صندوق با اشاره با اهمیت و ضرورت حضور و مشارکت پرشور مردم در انتخابات افزود:  تنها راه رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و پاسخ به یاوه گویی دشمنان، حضور پرشور و حداکثری مردم است که می‌تواند جبهه استکبار را مایوس کند.

دادستان ایلام یادآور شد: مردم امروز با انداختن رای خود به صندوق و انتخاب فرد اصلح می‌توانند بسیاری از مشکلات خود را رفع کنند.

خسروی زاد تاکید کرد: با توجه اینکه دادستان‌ها جزو هیات‌های اجرایی انتخابات هستند برای مشارکت بیشتر مردم و صیانت از آرای آنان،نظارتی دقیق بر روند برگزاری انتخابات خواهند داشت.

انتخابات شورا‌های اسلامی شهر، روستا و عشایری امروز همزمان با سیزدهمین دوره همه‌پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

۴۵۹ هزار و ۵۷۳ در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات پیش رو هستند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مرد هستند.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان