سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
ایلام - ایرنا - ورزشکاران ایلامی امروز مجال حضور و زورآزمایی در میدان دیگر یافتند و با سرانگشتان و همت آهنین خویش بار دیگر پرچم خوشرنگ انقلاب را در میدان همت و اراده به اهتزاز درآوردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز در روز سرنوشت سیاسی ملت ورزشکاران رشته های مختلف با حضور در شعب اخذ رای بار دیگر به میدان آمدند تا بر شور و نشاط انتخابات بیفزایند.

ورزشکاران رشته های رزمی، والیبال و فوتبال، ژیمناستیک، بدمینتون، دومیدانی و هندبال و سایر رشته های ورزشی به همراه مربیان و فعالان این عرصه در شعب مختلف اخذ رای حضور یافتند و جلوه اقتدار و عشق به میهن را به نمایش گذاشتند.

یکی از این ورزشکاران، انتخابات را مظهر اقتدار و امنیت ملی برشمرد و گفت: در حالی که دشمنان قسم خورده نظام با تبلیغات گسترده به دنبال دلسرد کردن ملت از نظام هستند  اما امروز  همه ما شاهد هستیم که مردم چگونه بار دیگر امید آنان برای خالی کردن صحنه را ناامید کردند.

سعید شاکری اظهار داشت: به همراه ۶ نفر از هم باشگاهی ها و هم تیمی هایش در انتخابات شرکت کرده تا به همه نشان دهیم ما در همه حال مرد میدان هستیم.

وی افزود: میدان مبارزه ما امروز حضور در انتخابات است و این شور و اشتیاق مردم به ویژه قشر جوان جلوه های زیبایی از همدلی و اتحاد ملت را به همه یادآور شد.

وی تاکید کرد: جامعه ورزش استان با حضور پرشور خود این کینه ورزی دشمنان را خنثی و بازهم ورزشکاران نشان دادند همچون میدان های ورزشی برای اعتلای نام وطن وارد میدان می شوند.

یکی دیگر از مربیان ورزش های رزمی استان ایلام نیز گفت: سرنوشت کشور ما با دستان همین مردم رقم می خورد و اگر امروز ما عرصه انتخابات را خالی کنیم به دشمنان انقلاب فرصت می دهیم تا بیشتر به فکر تضعیف ملت باشند.

سیده زهرا موسوی اظهار داشت: علاقه و عشق به میهن در وجود همه ما موج می زند و عزت و سربلندی کشور مهمترین آرزوی قلبی همه ماست.

وی اضافه کرد: همچنان که در میدان مبارزه با حریفان تمام تلاشمان را برای بالابردن پرچم خود انجام می دهیم، در این میدان انتخاباتی نیز با مدد گرفتن از ائمه به افراد شایسته رای خواهیم داد.

وی تاکید کرد: آرزوی قلبی همه ما سربلندی و عزت ایران عزیز و ارتقا جایگاه آن در آوردگاه بین المللی است.

وی از همه افرادیکه تا این لحظه موفق به حضور در انتخابات نشده اند پیشنهاد داد از فرصت باقی مانده برای ادای دین خود به کشور و شهدا استفاده کنند.

یکی دیگر از ورزشکاران ایلامی نیز گفت: شور و اشتیاق ملت و انتخاب آزادانه آنها نشانه جمهوری خواهی و دموکراسی است و همین حضور پشتوانه محکمی برای افزایش اقتدار کشور در عرصه های جهانی است.

پروانه ولی پور اظهار داشت: ملت ما آگاه و هوشیار است و نسبت به مسایل مهم و سرنوشت ساز کشور بی توجه نیست.

وی افزود: در شعب اخذ رأی امروز بار دیگر کارنامه قبولی گرفتند و پایبندی خود به ارزشهای نظام را نشان دادند.

وی اضافه کرد: حضور زنان و مردان، جوانان و افراد کهنسال در صندوق های اخذ رای از همان ساعات ابتدایی برگزاری انتخابات، اشتیاق من را برای شرکت در انتخابات بیشتر کرد.

وی گفت: امروز خانواده بزرگ ورزشکاران در کنار آحاد جامعه و ملت شریف ایران برای سرفرازی ایران به پای صندوق های رای رفتند تا نشان دهند که همواره آماده اند و گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای همچنان تداوم دارد و هر لحظه بر آمار مشارکت آنان اضافه می شود.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور در حال برگزاری است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان