شنبه، 05 خرداد 1403| 25 May 2024

آفتاب ایلام - محمد نوذری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام، تبیین نقش مردم ایلام در دفاع مقدس را از کارهای مغفول مانده در استان دانست و تأکید کرد: تدوین و سیاست‌گذاری سند جامع دفاع مقدس و تکمیل موزه دفاع مقدس استان از دیگر نیازهای استان است که باید برای آن تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی بابیان اینکه استان ایلام در 8 سال دفاع مقدس سنگ تمام گذاشت، خاطرنشان کرد: زن، مرد و بچه‌های این استان در دفاع مقدس نقش‌آفرین و مؤثر بودند.

معاون استاندار ایلام بیان کرد: برگزاری کنگره عظیم شهدا از برنامه‌های ما در خردادماه سال آینده است که انتظار داریم تمام مسئولان در برگزاری آن مشارکت داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش مهم‌ترین وظیفه‌ی تمام مسئولان نظام را تلاش برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های روی عنوان کرد و گفت: استان ایلام در 10 دوره گذشته، همواره شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی بوده است.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ محمدرضا شرف بیانی تقدیر و سرهنگ محمدحسین فولادی به‌عنوان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام معرفی شد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان