یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
ایلام- ایرنا - بیش از ۱۳ ساعت از شروع انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری می گذرد و از همان لحظات آغازین صبح تاکنون، لحظه به لحظه با بارش رحمت قطرات مردمی دریای ایران اسلامی مواج و خروشان می شود.

به گزارش ایرنا، امروز مردم فهیم و غیرتمند ایران اسلامی یک صدا حماسه عشق به میهن سر دادند و گام های بلند اراده آهنین خویش را بر رد به جای مانده از شهدا گذاشتند تا حماسه حضور را در میدان عمل به دشمنان نشان دهند.

مردم مرزدار ایلام همچون همیشه پرخروش و با نشاط به استقبال رویداد بزرگ سیاسی انقلاب رفتند و در لبیک به فرمان رهبر و خون خواهی شهدا اجازه ندادند دشمن لحظه ای در دلش شادمانی کند.

ما همان مردمانیم که صحنه را خالی نکردیم، در زیر توپ و تانک و گلوله و موشک دشمن ماندیم و یه ذره خاک این دیار مرزی را برای جولانگاه دشمنان از حضور خود ترک نکردیم.

مردم ایلام غیرتمند و سربلند بار دیگر ابهت حضور خویش را به رخ کشیدند تا دشمنان برای چندمین بار دریابند که این ملت بیدی نیست که با تبلیغات عوام فریبانه دشمن در فضای مجازی صحنه واقعی را ترک کند.

امروز قطرات همت و غیرت و خون سرخ ملت ایران به جوش آمد تا بار دیگر دریای نیلگون ایران اسلامی مواج تر از همیشه و سهمگین تر بتواند بر سر دشمنان نظام غرش کند.

همه مردمی که آگاهانه و با اشتیاق قدم در عرصه حضور در انتخابات گذاشتند و اراده آهنین خویش را به رخ دشمنان کشیدند، آمده اند تا بیعت خویش با امام شهدا را نشان دهند.

پیرزن و پیرمردانی که برای راه رفتنشان از عصا کمک گرفته اند، باز دیگر حضور خویش را در پای صندوق های رای نمایان کردند تا ارادت خویش را به جهانیان نشان دهند.

به پاسداشت خون پسر شهیدم رای می دهم

مادر یکی از شهدا که در خیابان صاحب الزمان (عج) با همراه داشتن عکس پسر شهیدش راهی شعبه اخذ رای شده تا عشق و ارادت خود به انقلاب را نشان دهد، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر انقلاب به حضور ما نیاز دارد.

مادر شهید عبدالحسین علیمرادی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که حضور همه ما در پای صندوق های رای لازم است و من با وجود اینکه پایم درد می کند، آماده ام تا به فرمان رهبری لبیک بگویم.

وی افزود: حضور همه ما به دشمنان قسم خورده نظام یادآور می شود ملت ایران پشتوانه محکمی برای نظام هستند و تک تک رای آنها در سرنوشت آینده کشور موثر است.

وی اضافه کرد: تا روزی که زنده ام، راه فرزند شهیدم که حمایت از انقلاب ، نظام و اطلاعت و پیروی از رهبری است را ادامه می دهم و وظیفه خود می دانم در انتخابات شرکت کنم.

برادر یکی از شهدای جنگ تحمیلی نیز تاکید کرد: امروز روز همبستگی و اتحاد ملت است و هر رای برگ زرینی در تاریخ افتخار این کشور ثبت می کند و امروز نیاز است پس از ۴۲ سال از انقلاب خون تازه ای در رگهای این کشور جریان پیدا کند.

مرتضی کریمی اظهار داشت: چشم دشمنان نظام به این حضور مردمی دوخته شده و همه می خواهند دلسردی و ناامیدی مردم از نظام را ببینند اما باید تک تک ایرانی های غیرتمند با وجود نارضایتی از شرایط اقتصادی و مشکلات معیشتی پشتیبانی خود را از نظام نشان دهند.

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران همواره مرهون خون شهداست و همه خانواده شهیدان همچون دیگر مردم پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و نمی گذارد تندباد تبلیغات علیه نظام خدشه ای به آرمان ها و ارزش های انقلاب وارد کند.

وی اضافه کرد: ما در همه حال در صحنه حاضر و پاسدار خون شهدای انقلاب هستیم و این حضور حماسی خود را لبیک به فرمان رهبر و تداوم ارزش های انقلاب می دانیم.

یکی دیگر از شهروندان ایلامی در حالی که دست دختر کوچکش را در دست داشت با حضور در شعبه اخذ رای به خبرنگار ایرنا گفت: آزادی، امنیت و آرامش این کشور در لوای انقلاب اسلامی به دست آمده است.

مریم سادات حسینی اظهار داشت: امروز نوبت ماست که با تک تک آرای خویش گام های بلندی برای آینده خویش برداریم و در سرنوشت سیاسی کشور سهیم شویم.

وی افزود: برخی از افراد در فضای مجازی تبلیغ برای عدم حضور مردم در پای صندوق های رای می کنند اما آنچه از شبکه های تلویزیونی مشاهده می شود موج خروشان مردمی است که برای حفظ عزت و اقتدار کشور پا به عرصه انتخابات گذاشته اند.

وی از همه کسانی که تاکنون وقت نکرده اند به پای صندوق های رای بیایند خواست که هرچه سریعتر برای ادای تکلیف سیاسی خویش در انتخابات حضور پیدا کنند.

به گزارش ایرنا، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

استان ایلام دارای ۱۲ شهرستان، ۲۹ شهر و ۵۷۸ روستا است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان