سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: انتخابات یک آزمون ملی است و مردم ایلام بار دیگر سرزمین دروازه عتبات را به ویترین پر افتخار کشور در مشارکت بالا تبدیل خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی روز جمعه گفت: مردم فهیم ایران اسلامی بطور قطع قبولی در این آزمون را افتخارآمیز ترین سند زندگی خود قلمداد می کنند. 

وی یادآور شد: علیرغم وجود مشکلات معیشتی مردم ایران پای انقلابشان قهرمانانه خواهند ایستاد و با حضور پررنگ و حماسی و غرور آفرین خود در پای صندوق های رای  بار دیگر جهان را شگفت زده می کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام افزود: امروز از اولین ساعات شروع انتخابات خلق صحنه های ماندگار توسط این مردم گواه پایبندی به حکومت اسلامی و ولایت فقیه است.

کرمی افزود: از همه مردم عزیز، ولایتمدار و مرزنشین استان تقاضا دارم برای تعیین سرنوشت خود با شور و شعور انقلابی همگی پای صندوق های رأی حضور پیدا کرده تا بار دیگر سرزمین دروازه عتبات همچنان ویترین پر افتخار کشور در مشارکت بالا در انتخابات باقی بماند.

به گزارش ایرنا، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری امروز همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

۴۵۹ هزار و ۵۷۳ در استان ایلام واجد شرایط اخذ رای در انتخابات پیش رو هستند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مرد هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان