چهارشنبه، 09 اسفند 1402| 28 February 2024

فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس از شهروندان خواست، تا چنانچه اطلاعی از والدین این دختر چهار ساله دارند به کلانتری شهرک ناز اطلاع دهند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ بیژن جنتی با اعلام این خبر گفت‌: در ۲۴ تیرماه سال جاری طی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر رها شدن دختری حدودا ۴ ساله در یکی از مناطق شهرک ناز شهرستان فردیس، بلافاصله ماموران کلانتری به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند، کودک دارای اختلال روانی است و به علت نامعلومی در خیابان رها شده است.

وی گفت: کودک به کلانتری منتقل و پس از تشکیل پرونده و اقدامات اولیه، تحویل بهزیستی شهرستان فردیس و از آن جا نیز به مرکز توانبخشی مهرشهر منتقل شد.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته از سوی مرکز بهزیستی تا کنون اطلاعی از هویت این کودک به دست نیامده است بنابراین بازپرس شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان فردیس به منظور اطلاع و شناسایی والدین این کودک، خواست تا تصویر کودک پیدا شده در رسانه‌های عمومی و جمعی صادر شود.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از افرادی که این کودک را می‌شناسند و یا از محل سکونت والدین وی اطلاع دارند خواست، تا با مراجعه به کلانتری شهرک ناز و یا تماس با شماره ۳۶۸۰۸۰۰۰ موضوع را اطلاع دهند، تا این کودک به آغوش گرم خانواده بازگردد.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان