یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023
زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم تهران در پیامی پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

مردم شریف ایران

کاندیداهای محترم انتخابات 1400

دست اندرکاران برگزاری انتخابات و ناظران محترم شورای نگهبان

برنده این انتخابات ، ملت ایران تحت رهبری زعیم عالیقدر حضرت آیت الله خامنه ایی است که به درستی در بزنگاه های حساس ، کشتیبان انقلاب اسلامی ایران را یاور و سهم خود را در تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران ادا نمودند.

ملتی غیور ، امیدوار ، مومن و انقلابی که بر عهد 40 ساله خود وفادار ، پایدار و مصمم است و نگهبان خون شهیدان سرافراز ایران است.

اینجانب به عنوان یک ایرانی و وکیل شما مردم شریف ایران در مجلس شورای اسلامی ، این موفقیت و حضور گرانقدرتان را خصوصا به کاندیداهای محترم که رای اکثریت مردم را بدست آوردند تبریک عرض میکنم.

جا دارد ، ضمن آرزوی توفیق و سلامتی این موفقیت را به صورت ویژه محضر آیت الله رئیسی ، منتخب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ، تبریک عرض نموده و یادآور شوم که امید مردم مومن ایران ، گسترش عدالت اسلامی و تحقق شعائر انقلاب و حفظ و حراست از ارزشهای شهیدان گلگون کفن ایران است. مردم ایران به شعارهای انتخاباتی شما ، مانند گسترش عدالت در جامعه و مبارزه با فساد و رانت خواری ، ارتقا معیشت و سطح زندگی مردم ، رفع مشکل بیکاری و پرهیز از جدال و تفرقه و تبعیت از ولی فقیه و رهبر دوراندیش جمهوری اسلامی رای داده اند و انتظار دارند که با توکل بر خدا و تشریک مساعی مدیران و مسئولان جبهه انقلاب نتیجه اعتماد خود را ببینند.

به امید موفقیتهای بزرگتر و چشمگیر جمهوری اسلامی ایران و گسترش عدل و آزادی برای همه مردم جهان و ظهور منجی عالم بشریت ، حضرت حجت علیه السلام روحی فداه

زهره الهیان

نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان