یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

امام جمعه ایلام گفت: توجه به امنیت سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در اولویت دستگاه قضایی ایلام قرار گیرد.

به گزارش آفتاب ایلام، حجت الاسلام الله نور صبح امروز دوشنبه در دیدار با رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان به مناسبت هفته قوه قضائیه، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات، این توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

وی گفت: مردم ایران اسلامی در ۲۸ خرداد به گونه ای پای صندوق های رای آمدند که تیر یاس بر قلب دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی نشاندند.

امام جمعه ایلام اضافه افزود: دستگاه قضایی نقش مهم و به سزایی در جامعه دارد و آیت الله رئیسی کار بزرگی در دستگاه قضایی هم برای آرامش از درون و هم مبارزه با گردن کلفت هایی که در حاشیه امن قرار داشتند، انجام داد.

حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نقشی که قوه قضاییه در اشتغالزایی داشت برای مردم امیدوار کننده بوده است، ابراز کرد: انجام این نقش در سطح استان ایلام نیز مورد انتظار است که زمینه های لازم برای ایجاد اشتغال در سطح جامعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه هر کسی که به قوه قضاییه مراجعه می کند توقع دارد که با عدالت برخورد شود، افزود: اگر اقدام عادلانه، قاطعانه، سریع و مطابق با قانون در دستگاه قضایی نهادینه شود شاهد کاهش پرونده های ورودی به دستگاه قضایی خواهیم بود و زمینه جرم بیشتر هم فراهم نمی شود.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه صداقت در گفتار و عمل و شهامت دستگاه قضایی بسیار مهم است، گفت: سرعت عمل جدی و اطلاع رسانی شفاف از طریق رسانه ها به مردم از دیگر نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد، توان دستگاه قضایی در استان بیش از این است و امید است که روزی فرا برسد که افرادی که به دستگاه قضایی استان مراجعه می کنند دیگر به دفتر ما برای پیگیری کارشان مراجعه نکند.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان