یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

-امام جمعه ایلام بر لزوم احداث زائر سرا توسط آستان قدس رضوی در استان ایلام تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام،حجت الاسلام الله نور کریمی تبار ظهر دوشنبه در دیدار با خادمان حرم رضوی با اشاره به افتخار میزبانی مردم استان ایلام، از زوار کربلای حسینی و مشهد الرضا (ع) اظهار کرد: یکی از مواردی که به عنوان میزبانی امام رضا (ع)، برعهده استان ایلام است احداث زائر سرا و استراحتگاه های مناسب برای زوار و توریست های مذهبی است.

وی گفت: مردم استان ایلام داری مردمی ولایت مداری است و از برکت و حرمت امام رضا (ع)، پرچم و خادمین آن حضرت بسیاری مشکلات و دعاوی قضایی به ساده ترین وجه حل و مختومه شده است.

امام جمعه ایلام در ادامه تصریح کرد: از میان ائمه معصوم (ع)، امام رضا (ع) به کانون رافت و مهربانی شهرت داشته، و زبانزد جهانیان است.

کریمی تبار در پایان تاکید کرد: استقبالی که از صحن و سرای امام رئوف توسط زوار خارجی می شود، تکلیف زا بوده و با توجه به همکاری و سرمایه گذاری آستان قدس رضوی در بسیاری مناطق مختلف کشور، نیاز است این آستان مقدس به استان ایلام نیز نگاه ویژه ای داشته باشند تا بتوان از همان نقطه آغازین ورود زوار در نقطه صفر مرزی خدماتی شایسته به این عزیزان داده شود، چراکه استان ایلام خود از لحاظ شرایط اقتصادی ضعیف بوده و شرایط فعلی نیز جوابگوی نیاز زوار نیست.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان