چهارشنبه، 15 آذر 1402| 06 December 2023

امام جمعه ایلام با اشاره به ظرفیت های متنوع در استان ایلام، گفت: رسانه ها زمینه ورود سرمایه گذاران به استان ایلام را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار عصر دوشنبه در نشست صمیمی با اصحاب رسانه و مطبوعات استان ایلام اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در رسانه های استان، رصد نقاط ضعف و قوت استان باید در اولویت قرار گیرد.

وی گفت: باید رسانه ها در معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های استان در حوزه های مختلف ورود پیدا کنند تا زمینه های لازم برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود.

وی با اشاره به ظرفیت های گردشگری، توریسم درمانی، طبیعت بی نظیر استان، افزود: رسانه های برای معرفی جاذبه های گردشگری استان در کشور تلاش کنند.

کریمی تبار بیان کرد: ظرفیت های کشاورزی در استان بی نظیر است، می توان با کشت باغات در اراضی شیب دار استان برای بسیاری از جوانان شغل و درآمد ایجاد کرد.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه اصحاب رسانه در جریان سازی و تبیین و مهندسی افکار عمومی می تواند همیشه جریان ساز باشند، گفت: از تلاش رسانه ها در راستای افزایش مشارکت در انتخابات قدردانی می کنم.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره نشان داده اند که پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند، مردم ایران اسلامی در بحران ها نشان داده اند که می توانند آنچنان عرصه را بر دشمن تنگ کنند که دشمن حتی جرات فکر به رویارویی با نظام اسلامی را در ذهن خود نکند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در واکنش به خرید و فروش آرا در انتخابات شورای شهر ایلام، تصریح کرد: کسی که با خرید آراء منصبی را به دست آورده نمی تواند برای جامعه مفید باشد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان