یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
رییس کل دادگستری ایلام از کاهش ۴۷ درصدی پروند های اجرای احکام این استان در مقایسه با سال گذشته خبر داد و گفت: این آمار نشان از اهتمام، کار جهادی و دقت قضات دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ علی دهقانی گفت: با تلاش همکاران دستگاه قضا در استان سرانه رسیدگی به نسبت پرونده و قضات از ۶۰ پرونده به ۱۶۰ پرونده در ماه رسیده است و این آمار قابل راستی آزمایی و نتیجه آن آشکار است، ضمن اینکه پرونده‌های مانده نیز کاهش ۵۳ درصدی یافته اند.

وی افزود: این میزان کاهش در دادگاه‌های تجدیدنظر استان محسوس‌تر است بطوریکه شاهد کاهش ۹۱ درصدی پرونده‌ها در این مرحله تجدید نظر طی سال گذشته بوده ایم.

رییس کل دادگستری ایلام همچنین از کاهش ۴۷ درصدی پرونده‌ها در شعب اجرای احکام و ۵۸ درصدی در دادگاه‌ها و دادسرا‌ها خبر داد و تاکید کرد: میزان پرونده‌های مانده در سال ۹۹، ۲۷ درصد کمتر از پایان سال ۹۸ بوده است.

دهقانی تعداد پرونده‌های ورودی به سیستم قضایی استان در سال گذشته را ۱۳۱ هزار و ۳۹۸ پرونده عنوان کرد و افزود: ۱۳۵ هزار مورد از این تعداد مختومه شده است.

var player = videojs('player_923232_6615962',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6615962',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان