سه شنبه، 08 اسفند 1402| 27 February 2024

آفتاب ایلام - حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایلام اظهار داشت:انتقام خون مالک اشتر زمان سردار شهید قاسم سلیمانی  برای  آمریکائیان سخت سوزان و فلج کننده است.

امام جمعه ایلام گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب در شهادت شهید دلها و سالار قلوب شهید قاسم سلیمانی ملت ایران و تمام رزمندگان جهان اسلام را گوش به فرمان رهبر، امام و مقتدای خود کرده است تا انتقام آنان خواب راحت را از آمریکا در اقصی نقاط جهان بگیرند.

خطیب جمعه ایلام یادآور شد: امروز 80 میلیون ایرانی در غم و اندوه سرداری گریانند که نام افتخاری برای ایران و جهان اسلام بود و این 80 میلیون با انتقام خونش تاریخ واقعی را در جهان به ثبت خواهند نشاند که اگر پرچم از دست سرداری بیفتد سردار دیگر آن را برداشته و به میدان می‌آید.

وی تحقق این کلام که اگر پرچم از دست سرداری بیفتد سردار دیگر آن را برداشته و به میدان می‌آید را در حکم فرمانده معزز کل قوا برای سردار قآخانی عنوان کرد و گفت: حکم رهبر فرزانه و بصیر انقلاب اسلامی در انتصاب فرمانده جدید نیروی قدس نشان از آن داد که ایران هزاران سردار سلیمانی دارد.

خطیب جمعه ایلام خطای استراتژیک آمریکا در شهادت شهید سلیمانی را خطای نابخشودنی برای ملت ایران دانست و تاکید کرد: ترامپ تپاپنچه را روی قلب خود گذاشته است و ملت ایران خواب راحت را از آمریکا خواهند گرفت و اراده مردم ایران را تاریخ در خود ثبت خواهد کرد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان