جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024

آفتاب ایلام - درپی شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند. وی که پیش از این جانشین شهید سردار سلیمانی در سپاه قدس بود امروز و در پی شهادت این سردار سرافراز توسط نیروهای تروریستی آمریکا در توییتر عبارت مقدس «بسم الله الرحمن الرحیم» را توییت کرد. با این که صفحه توییتر سردار قاآنی در سپتامبر امسال راه اندازی شده است اما این اولین توییت منتشر شده در صفحه او است.

به گزارش فرارو، در 13 دی ماه 1398 حساب کاربری رهبر معظم انقلاب در واکنش به شهادت سردار سلیمانی، در توییتی معنا دار جمله مبارکه «بسم الله الرحمن الرحیم» را به زبان انگلیسی منتشر کرد. این نخستین واکنش رهبر انقلاب به شهادت سردار سلیمانی بود. به دنبال این توییت، سردار قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس، در نخستین پیام توییتری خود، این جمله مبارکه را منتشر کرد جمله ای که برخی فرماندهان حشد الشعبی در عراق نیز آن را بازنشر کردند.

«بسم الله الرحمن الرحیم»، اولین توییت فرمانده جدید قدس سپاه
توییت حساب کاربری رهبر معظم انقلاب


اگر چه این جمله مبارکه در فرهنگ اسلامی در هر شرایط و مکانی قابل استفاده است، اما به کار بردن آن در آغاز هر کاری امری ضروری به شمار می‌رود. بکارگیری این جمله مبارکه می‌تواند نشانه‌ای از آغاز یک اقدام مهم از سوی ایران و جبهه مقاومت باشد. اقدامی که مشخصاً در پاسخ به شهادت سردار سلیمانی توسط سوی نیرو‌های آمریکایی به وقوع خواهد پیوست.
 
«بسم الله الرحمن الرحیم»، اولین توییت فرمانده جدید قدس سپاه
توییت شبل الزیدی از فرماندهان حشد الشعبی
 
 
به باور برخی ناظران تکرار جمله کریمه «بسم الله الرحمن الرحیم» نه تنها باعث افزایش روحیه محور مقاومت می شود بلکه نوعی جنگ روانی را در نیروهای آمریکایی به وجود خواهد آورد به گونه ای که هر آن منتظر آغاز عملیاتی بر ضد خود هستند. عده‌ای هم بر این باورند این عبارت مقدس یک اسم رمز در جریان مقاومت خواهد بود.
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان