یکشنبه، 06 خرداد 1403| 26 May 2024

آفتاب ایلام -  شهادتِ «فرمانده در سایه»، «سردار عارف»، «کابوس شیطان بزرگ»، صاحب نشان افتخار ذوالفقار و سرداری که روزنامه لوموند او را «چگوارای ایرانی» و «قوی‌ترین مرد خاورمیانه» خوانده بود و مقام معظم رهبری او را «شهید زنده» نامیده است. آغازی است بر آن‌که «عزای مردم ایران و آزادگان و رزم جویان جهان» را به «کنشی عاشورایی» مُبدل کند.
این «کنش عاشورایی» بدون شک تجلی قدرت و برند عظمت و جلال و شکوه جمهوری اسلامی ایران در منطقه خواهد بود و ضربه ایران به آمریکا ضربه‌ای خواهد بود جهان را مات و مبهوت خود کند؛ و انتظار از ایران نیز همین سبک انتقام خواهد بود.
تحلیلگران رویداد حادث‌شده بر این معتقدند که شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی موجب آن شده است که خاورمیانه تنها فرماندهش را از دست نداده، بلکه عظمت و جلال آن موردحمله قرارگرفته و به شهادت رسیده است.
در چنین شرایطی توئیت فرمانده سپاه قدس با ذکر «بسم‌الله الرحمن الرحیم» و استقبال فرماندهان جبهه مقاومت از این توئیت، هشدار سردار محسن رضایی در پاسخ به تهدید ترامپ با عنوان اینکه «در صورت حمله آمریکا حیفا و مراکز مهم اسرائیل را با خاک یکسان می‌کنیم».
آغازگر کنش عاشورایی و تجلی قدرت و برند عظمت و جلال و شکوه جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.
آنچه در حال اتفاق است این است که این قاعده در سیاست که رجزخوانی‌ها و   وعده‌های سیاست‌مداران قابل‌باور نیست در اراده مسئولان ایرانی صادق نیست و سمفونی واحدی که در سرتاسر ایران و جبهه مقاومت نواخته شده است و کلمه کلیدی آن «انتقام سخت» است. در انتظار امریکا است و توئیت بسم‌الله الرحمن الرحیم سردار اسماعیل قاآنی آغازی بر آن است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان