سه شنبه، 08 خرداد 1403| 28 May 2024

آفتاب ایلام - سردار جمال شاکرمی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی ویژه دانشگاهیان استان ایلام در دانشگاه ایلام اظهار داشت: یکی از خصوصیات بارز شهید سپهبد قاسم سلیمانی در میدان بودنش است به‌طوری‌که هم‌زمان چند جبهه را مدیریت می‌کرد.

وی اظهار کرد: وقتی‌ که شهید سپهبد قاسم سلیمانی به سپاه قدس ورود کرد، لبنان با تفکرات مارکسیستی اداره می‌شد و یک تفکر انفعالی بر لبنان حاکم بود، حاج قاسم مدیریت جنگ و آموزش را در بین جوانان حزب الهی به حدی رساند که امروز آن‌ها خود قادر به آموزش هستند.

فرمانده سپاه استان ایلام افزود: سپهبد شهید قاسم سلیمانی خود را برای شهادت آماده کرده بود و راز و رمز موفقیت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تبعیت از ولایت و تواضع وی بود.

شاکرمی ادامه داد: آمریکائی‌ها قصد داشتند چهار هزار نیرو از افغانستان به سوریه و عراق بیاورند و ما را دور بزنند، اما سنگرهای دفاعی ما در سوریه، فلسطین، لبنان و عراق توانستند جایگاه خودشان را به نحو احسن پیدا کنند.

وی بیان کرد: داعش به‌دنبال فتح سرزمین‌های اسلامی بود و اقدامات شهید سپهبد قاسم سلیمانی پایانی بر استراتژی راهبردی دشمنان بود.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام تأکید کرد: در آینده‌ای نه‌چندان دور سفارتخانه‌های آمریکا در کشورهای اسلامی به موزه تبدیل خواهد شد و جنایت آمریکائی‌ها و خباثت آن‌ها در سال‌های متوالی را خواهیم دید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان